Biz Kimiz?

GREEN Chemicals® A.Ş., 30’un üzerinde ülkeye ihracat yapan ve ticari faaliyetlerini Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu, Avrupa, Latin Amerika, Afrika ve Balkan ülkelerinde sürdüren, Türkiye’deki en büyük ilk 100 sanayi kuruluşunun yarısına kimyasal ürün üreten ve teknik çözüm ortağı olan bir firmadır.

2020 yılı itibariyle çeyrek asırlık olan firmamız, Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

GREEN Chemicals® uzman mühendis kadrosunun yanı sıra, doktora seviyeli AR-GE çalışanlarıyla ve üniversitelerin de teknik desteği ile daima yenilikçi ve çevre dostu bir yaklaşımla, dünya standartlarına uygun ürünleri ülkemizde üretmekte ve yukarıda adı geçen ülkelerde dâhil olmak üzere ticari ve teknik servisini gerçekleştirmektedir.

0
0
0
0

VİZYONUMUZ

Özgün endüstriyel çözümlerimiz ile sürdürülebilir dünya için hizmet sağlamak.

MİSYONUMUZ

ARGE gücümüz ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile iş ortaklarımızın üretim süreçlerine sürdürülebilir ürün ve hizmet sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Liderlik

Daima proaktif ve sonuç odaklı düşünerek, işlerimizde pozitif bilim ve günümüz dünyasının bizlere sunduğu imkanları cesaretimiz, adanmışlığımız ve azmimizle harmanlayarak, alanımızdaki liderliğimizle katma değer yaratırız.

Bütünlük

Biz önce insan deriz. İş süreçlerimizi planlarken, tüm aşamalarda önce insan ve onlarla güven ve karşılıklı sadakat üzerine kurduğumuz ilişki olur. Üretimden stratejik planlamaya, satıştan bayi yönetimine kadar, önce ekip çalışmasına ve birlikte yarattığımız ekip ruhuna güveniriz. Güvene dayalı ilişkilerde açık iletişim, empati ve samimiyet olmazsa olmazımızdır.

İnovasyon ve Sürdürülebilirlik

Geleceğin bugünden bir parçasıyız. Yaşadığımız dünyayı daha yaşanır bir hale getireceğimize dair inancımızla çalışırız. Dinamik ve çok yönlü bakış açımızla her zaman doğru ve bilimsel olanın peşinden gitmeye kararlıyız. Sürekli gelişim ve ilerlemek sloganımızla, yaşadığımız dünyayı, adımıza yakışır çevreci duruşumuz ve sürdürülebilir teknolojilerle geleceğe taşımaya kararlıyız.

Çözüm Odaklılık

İnsan odaklı bakış açımızla sorumluluk alarak ve uzmanlığımızı kullanarak, hızlı çözüm üretir, değer yaratırız.

Referanslarımız